Viso sezono padangas taip pat galima naudoti žiemą, tačiau specialistai labiau rekomenduoja žiemines padangas. Kadangi jie pagaminti iš minkštesnės gumos, dėl to žiemą geriau sukibiama nei didesnis protektoriaus gylis. Tai ypač svarbu, kai kelio danga nėra sausa. Akivaizdu, kad jei jūs mažai važiuojate mieste, kuriame valomi keliai ir mažinamas greitis, padangų svarba nėra tokia didelė, tačiau jos turi būti geros kokybės ir tinkamos naudoti. Tačiau jei vairuojate daugiau, specialistai žiemai rekomenduoja rinktis dygliuotas padangas, nes jos užtikrina geresnį sukibimą su ledu ir sutrumpina stabdymo kelią, o tai gali būti labai aktualu net važiuojant mieste. Padangos Vilniuje parduodamos ne pirmus metus. Akivaizdu, kad pati rinka sparčiai plečiasi, augant padangų paklausai, augant automobiliams. Tačiau jos tendencijos mažai keičiasi, lietuviai įvairiais klausimais yra gana konservatyvūs, todėl padangos nėra išimtis. Nors universalios padangos yra plačiai naudojamos ir leidžia žmonėms keletą kartų per metus nekeisti padangų. Tačiau vasaros ir žiemos padangos vis dar yra populiarus pasirinkimas. Tai taip pat galima paaiškinti tuo, kad sezono metu padangos veikia geriau ir kokybiškiau. Be to, šiomis dienomis perkamos naujos ir brangesnės padangos ne tik dėl žieminės padangos vasarapagerėjusios finansinės padėties šalyje, bet ir dėl žmonių supratimo, kad svarbiausia yra sauga. Praėjo tos dienos, kai jums reikia eiti į parduotuvę, kad nusipirktumėte ką nors, o dabar galite apsipirkti neišeidami iš namų.

Žieminės padangos vasara ir eksperto patarimai

Būtent tai yra galimybė, kurią mums suteikia internetas, ir bent jau ta, kad galima nusipirkti net padangas. Tačiau galutinį sprendimą priima kiekvienas asmuo. Dauguma žino, kad apsipirkdami internetu galite sutaupyti nemažai laiko. Tačiau gali atrodyti, kad sunku tokiu būdu įsigyti pirkinį, nes daikto nematysime realiame gyvenime, o patarimų gali ir nebūti. Tačiau nereikia jaudintis, nes praktiškai kiekviena prekė internete pateikiama su nuotraukomis ir išsamiais aprašymais, kurie dažnai būna net detalesni nei parduotuvėse. Ir jei to žieminės padangos vasaranepakanka jums pasirinkti, galite susisiekti su konsultantais svetainėje arba telefonu. Platus interneto tinklas leidžia mums įsigyti praktiškai bet kokį produktą neišeinant iš namų. Dauguma žino, kad tai gali sutaupyti daug laiko, tačiau ar įmanoma sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų? Kartais tai galima padaryti, nes galite labai greitai internete ieškoti skirtingų pardavėjų pasiūlymų ir tada palyginti juos, kad rastumėte geriausią variantą, kuris dažniausiai bus pats pigiausias. Tai padaryti tradicinėse parduotuvėse būtų sunku, nebent netyčia užeitumėte į parduotuvę su mažiausiomis padangų kainomis.

Geros žieminės padangos vasara

Pirmiausia reikia pabrėžti, kad kalbėsime apie Lietuvoje vyraujančias tendencijas, nes pasaulyje yra šalių, kuriose klimatas leidžia visiškai pakeisti padangas. Be abejo, mes taip pat galime juos pakeisti, jei naudojame universalius. Tačiau lietuviai jau yra įpratę prie šio sezoninio ritualo, todėl žieminės padangos yra populiaresnės, jei lygintume jas su universaliomis. Šį pasirinkimą patvirtina ir įsitikinimas, kad konkrečiam sezonui skirtas produktas veikia geriau. Be to, žiemai palankios padangos leidžia jaustis daug saugiau, kai kelias yra padengtas sniegu ar ledu, o tai dar labiau sumažina sukibimą. Dėl to kai kurie žmonės žiemos sezonui taip pat pasirenka dygliuotas padangas, kurios gali dar labiau padidinti sukibimą prastomis oro sąlygomis šaltuoju metų laiku. Tikslaus skaičiaus pasakyti neįmanoma, nes viskas priklauso nuo individualaus pasirinkimo. Jei palyginsite tos pačios markės ir modelio padangas, kaina vis tiek svyruos priklausomai nuo jų pardavėjo ir jūsų automobilio, jei jums reikia didesnių padangų.