Viso sezono padangas taip pat galima naudoti žiemą, tačiau specialistai labiau rekomenduoja žiemines padangas. Kadangi jie pagaminti iš minkštesnės gumos, dėl to žiemą geriau sukibiama nei didesnis protektoriaus gylis. Tai labai svarbu, kai kelio danga nėra sausa. Akivaizdu, kad mieste, kur keliai yra valomi, o greičiai mažėja, padangų svarba nėra per maža, jei važinėjate nedaug, tačiau padangos turi būti labai svarbios, tačiau jos turi būti geros kokybės ir tinkamos naudoti. Tačiau jei vairuojate daugiau, specialistai rekomenduoja žiemą rinktis dygliuotas padangas, nes jos užtikrina geresnį sukibimą su ledu ir sutrumpina stabdymo kelią, kuris gali būti labai aktualus net važiuojant mieste. Padangos Vilniuje parduodamos ne pirmus metus. Akivaizdu, kad pati rinka sparčiai auga, nes padangų paklausa auga augant automobiliams. Tačiau tendencija šiek tiek pasikeitė, lietuviai yra gana konservatyvūs įvairiais klausimais, todėl padangos nėra išimtis.

Žieminės padangos pigiau – kiek kainuoja?

Nors universalios padangos yra plačiai naudojamos ir tai leidžia žmonėms nekeisti padangų kelis kartus per metus. Tačiau vasaros ir žiemos padangos vis dar yra populiarus pasirinkimas. Tai taip pat galima paaiškinti tuo, kad sezono metu padangos veikia geriau ir kokybiškiau. Be to, šiandien perkamos naujos ir brangesnės padangos ne tik dėl gerėjančios finansinės padėties šalyje, bet ir dėl žmonių supratimo, kad svarbiausia yra sauga. Praėjo tos dienos, kai reikėjo nueiti į parduotuvę, kad nusipirktumėte ką nors, o dabar galite apsipirkti neišeidami iš namų. Tai galimybė, žieminės padangos pigiau kurią mums suteikė internetas, o padangos, kurias galima įsigyti, nėra išimtis. Tačiau galutinis sprendimas priklauso nuo kiekvieno žmogaus. Dauguma žino, kad apsipirkdami internetu galite sutaupyti daug laiko. Tačiau gali atrodyti, kad sunku apsipirkti tokiu būdu, nes realiame gyvenime nematysime elementų, o pasiūlymų gali nebūti.

Žieminės padangos pigiau ir rinkos analizė

Tačiau nesijaudinkite, nes beveik kiekviena prekė internete yra su nuotraukomis ir išsamiais aprašymais, kurie dažnai būna net detalesni nei parduotuvėse. Ir jei to nepakanka jums pasirinkti, galite susisiekti su konsultantu svetainėje arba telefonu. Platus interneto tinklas leidžia mums nusipirkti beveik visus produktus neišeinant iš namų. Dauguma žino, kad tai gali sutaupyti daug laiko, tačiau ar įmanoma ne tik sutaupyti laiko, bet ir pinigų? Kartais tai galima padaryti, nes labai greitai internete galite pamatyti skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir tada palyginti juos, kad rastumėte geriausią variantą, kuris dažniausiai bus pats pigiausias. Tai padaryti tradicinėje parduotuvėje bus sunku, nebent netyčia užsuksite į parduotuvę su mažiausiomis padangų kainomis. Pirmiausia reikia pabrėžti, kad kalbėsime apie Lietuvoje vyraujančias tendencijas, nes pasaulyje yra šalių, kuriose klimatas leidžia visiškai pakeisti padangas. Žinoma, mes taip pat galime jį pakeisti, jei naudosime universalų. Tačiau lietuviai yra susipažinę su šiuo sezoniniu ritualu, todėl žieminės padangos yra populiaresnės, kai lyginame jas su universaliomis padangomis. Šį pasirinkimą taip pat patvirtina įsitikinimas, kad konkretiems sezonams skirti gaminiai žieminės padangos pigiau veikia geriau. Be to, žiemai palankios padangos leidžia jaustis daug saugiau, kai kelią dengia sniegas ar ledas, o tai dar labiau sumažina sukibimą. Dėl to kai kurie žmonės žiemai taip pat pasirenka dygliuotas padangas, kurios gali dar labiau padidinti sukibimą esant blogoms oro sąlygoms žiemą. Tikslių skaičių pasakyti neįmanoma, nes viskas priklauso nuo individualaus pasirinkimo. Jei palyginsite tos pačios markės ir modelio padangas, kaina vis tiek svyruos priklausomai nuo jūsų pardavėjo ir automobilio, jei jums reikės didesnės padangos.