Michelin – visame pasaulyje žinomas padangų gamintojas. 

michelin

Pirmiausia pakalbėkime apie šį gamintoją. Kodėl žieminės padangos “Michelin” yra vienas iš geriausių pasirinkimų? Didelis asortimentas ir konkurencingos kainos. Tai vieni pagrindinių pliusų dėl kurių klientai renkasi šias padangas. 

Turinys:

  • Michelin kompanija
  • Michelin logotipas
  • Michelin reklamos
  • Žieminės padangos
  • Vasarinės padangos
  • Universalios padangos

Mega gamyklos. Video anglų, rusų kalbomis 😍

Michelin žieminės padangos – Crossclimate, Alpin

Michelin padangos kainuoja ne itin brangiai. Viskas priklauso nuo konkretaus padangos modelio. Galima rinktis tiek pigius, tiek brangius variantus. Suprantama, kad kuo brangiau kainuoja padangos, tuo jos geresnės. Žiemines padangos “Michelin” Lietuvoje yra labai populiarios 😃 Praktiškai kiekviena padangų parduotuvė gali pasiūlyti didelį tokių padangų asortimentą. Natūralu, kad vairuotojai taip pat vertina tokias padangas.

ziemines padangos michelin

Ar yra konkurentų? Tikriausiai padangų rinka yra viena konkurencingiausia visame pasaulyje. Kiekvienais metais gamintojai siūlo naujus padangų modelius. Konkurencija didelė dėl to, kad automobilius vairuoja itin daug gyventojų. Žieminės padangos r15 “Michelin” gali būti itin geras pasirinkimas 😋. Specialistai 😎 sutinka su tuo, kad tiek r15, tiek r16 padangos yra tinkamos žiemos sezonui. Ko gero svarbiausia, kad nusipirktumėte naujai pagamintas padangas.

Populiariausi “Michelin” padangų modeliai

Peržiūrėjome lankomiausių įmonių internetines svetaines, skelbimų portalus, bei žinoma “Google” paieškos sistemos rezultatus. Taigi, galima daryti išvadą, kad Lietuvos gyventojai labiausiai domisi: 

Michelin Crossclimate

Sausas kelias: 89%
Šlapias kelias: 87%
Sniegas: 76%
Ledas: 51%
Sukibimas: 85%
Valdymas: 80%
Susidėvėjimas: 86%
Patogumas: 92%
Koks procentas vartotojų pirktų šias padangas antrą kartą: 88%

Michelin Alpin a4

Sausas kelias: 88%
Šlapias kelias: 94%
Sniegas: 100%
Ledas: 95%
Sukibimas: 91%
Valdymas: 87%
Susidėvėjimas: 95%
Patogumas: 92%
Koks procentas vartotojų pirktų šias padangas antrą kartą: 92%

Michelin Alpin 5

Sausas kelias: 85%
Šlapias kelias: 94%
Sniegas: 80%
Ledas: 80%
Sukibimas: 86%
Valdymas: 77%
Susidėvėjimas: 87%
Patogumas: 91%
Koks procentas vartotojų pirktų šias padangas antrą kartą: 89%

Tai yra ieškomiausi padangų modeliai. Tikrai ne visi padangų variantai tiks jūsų automobiliui, todėl geriausia pasitarti su padangų pardavėjais. Juk žieminės padangos turi būti labai geros, nes priešingu atveju tiesiog nesijausite saugūs kelyje. Rekomenduojame kiekvienam vairuotojui rinktis tik aukščiausios kokybės produkciją. Saugumas turi būti pirmoje vietoje. Neprotinga taupyti dvidešimt eurų ir pirkti pigias ir prastas padangas. Žinomi pasaulio gamintojai labai daug investuoja į įvairius padangų testus, kad klientams galėtų pasiūlyti geras padangas. Prieš pirkdami bet kokias padangas tiesiog konsultuokitės ir peržiūrėkite kuo daugiau informacijos apie žiemines padangas. Taip galėsite patys nuspręsti kokios padangos tinkamiausios. Turime didelį pasirinkimą, todėl naudokitės tuo. 

Žieminės padangos “Michelin” – Ko gero geriausias jūsų pasirinkimas!

„Michelin“ yra antra pagal dydį padangų gamintoja pasaulyje. Dėl nuolatinių tyrimų ir plėtros „Michelin“ padangos yra puikus derinys:

  • Saugumas
  • Patogus valdymas
  • Ilgaamžiškumas
  • Mažos degalų sąnaudos

„Michelin“ padangos ir ilgaamžiškumas

Be kitų savybių, „Michelin“ padangos išsiskiria dėl puikios gumos sudėties. Jos nėra per kietos ir ne per minkštos, todėl šios padangos gali būti labai gerai valdomos. Išskirtinis gumos mišinys taip pat užtikrina, kad padangos nenusidėvėtų per greitai ir tarnautų ilgai.

„Michelin“ patentuota technologija

Naujasis „Michelin Primacy“ padangų protektoriaus raštas veikia itin gerai, o tai žymiai sumažina stabdymo kelią. Be to, ši technologija pagerina sukibimą posūkiuose ir šlapiame kelyje. Patentuotas gumos mišinys užtikrina puikų sukibimą su visais kelio paviršiais. Kitas pavyzdys: „Michelin CrossClimate“ yra vasarinės padangos su žieminių padangų simboliu.

Mažesnės degalų sąnaudos su „Michelin“ padangomis

Dėl mažo pasipriešinimo riedėjimui „Michelin“ padangos žymiai sumažina degalų sąnaudas. „Michelin“ produktai kartu su ilgu šių padangų patvarumu užtikrina aukštą eksploatacinių savybių lygį.

„Michelin“ padangos: puikus valdymas

Puikus vairavimo komfortas ir padangų saugumas per daugelį metų išsaugojo „Michelin“ padangas daugelio žurnalų apžvalgų viršūnėje. Pavyzdžiui, „Michelin Pilot Sport“ buvo apdovanota „Labai rekomenduojama“ etikete pagal „Auto Zeitung“ bandymą Vokietijoje 2012 m.